Kodas: 4770168911161

VEJINIS MIŠINYS FLOWER MEADOW 0,1KG

Svoris: 0.15 kg / vnt
Pakuotės išmatavimai: 10 x 20 x 0.5 cm

MEADOW FLOWERS – specialus mišinys, skirtas sukurti visus metus žydinčią pievą jūsų norimoje vietoje. Mišinį sudaro daugiau nei penkiasdešimties skirtingų augalų sėklos. Tarp jų yra vejos, prieskoninių, pašarinių, ankštinių ir daugiamečių bei vienmečių gėlių sėklų. Spalvingi žiedai jus pradės džiuginti pavasario pabaigoje ir vieni kitus keis net iki rudens. Tokio tipo pieva draugiška bitėms, drugeliams ir kitiems vabzdžiams, turintiems tiesioginę įtaką kitų augalų apdulkinimui.
Žydinti pieva įrengiama taip pat, kaip ir tradicinė veja. Pašalinama prieš tai buvusi augalija, išrenkami akmenys, grumstai ir likusios augalų šaknys. Žemė išlyginama ir suvoluojama. Sėti rekomenduojama sausoje ir jau susigulėjusioje dirvoje. Sėklos išberiamos rekomenduojamame plote ir užberiamos 1–2 cm žemės sluoksniu. Pirmas savaites rekomenduojama laikyti drėgnai, tačiau neperlaistant.
Pieva tręšiama anksti pavasarį, barstoma 30 g/m² trąšų.
Žydinti pieva pjaunama vieną arba du kartus per metus. Pirmą kartą birželio pabaigoje, antrą – rugsėjo gale. Jei pjausite tik vieną kartą, tuomet – rudenį.

Prekinis ženklasSĖKLOS LT
Kalbos ant pakuotėsLV, RU, LT, EE, EN