Kodas: 4770168241053

ŽEMĖ VASARINĖMS GĖLĖMS 16L

Kiekis paletėje: 144 vnt = 24 pakuotės
Pakuotės užimama vieta MIX paletėje: 5.21%
Svoris: 8.78 kg / vnt
Pakuotės išmatavimai: 60 x 5 x 30 cm

Universali, pagal specialią receptūrą profesionaliai paruošta iš organinių ir mineralinių medžiagų žemė skirta gėlių sėkloms sudaiginti gėlių daigams dauginti ir auginti gėlėms, žaliesiems ir kitiems kambariniams augalams auginti ir persodinti kabantiems ir lauko vazonams, balkoniniams loveliams, klomboms užpildyti gėlynams ir alpinariumams formuoti kapams tvarkyti sodinamajai žemei papildyti ir pagerinti. Žemėje subalansuotas maistingų medžiagų kiekis, ji yra poringa, gerai sugeria vandenį, sulaiko drėgmę, neturi ligų užkratų.
Žemėje esantys makro- ir mikroelementai, humininės ir aminorūgštys lengvai įsisavinamos, augalai greičiau prigyja ir auga, tampa labiau dekoratyvūs, padidėja jų gyvybingumas ir derlingumas, augalus vegetacijos metu reikia mažiau tręšti papildomai.
Parametrai: pHKCl 5,5–6,5, elektrinis laidis (EC) – 1,3 mS/cm organinės medžiagos – 88 % bendras azotas (N) 0,2 % bendras fosforas (P2O5) 0,07 % bendras kalis (K2O) 0,08 %, drėgmė – ne didesnė kaip 65 %.
Naudojimas: tuščia vazonų (daigyklų, lovelių, klombų) talpa užpildoma žeme, pasodinami augalai, gruntas aplink augalus sutankinamas, gausiai paliejama vandeniu gėlių daigų sodinimas į dirvą – 1–2 l į sodinimo duobutę papildomas augalų tręšimas vegetacijos metu – 0,5 l/augalui arba 2 l/m2 dirvos mulčiavimas – 2 cm sluoksniu.
Patarimai: prieš naudojant gruntą reikia pravėdinti. Po persodinimo tręšimą reikia pradėti po 6–8 savaičių. Gruntą galima maišyti su dirvožemiu ar durpėmis norint pagerinti dirvos struktūrą ir trąšumą. Augalus sodinkite (persodinkite) esant vėsiam orui. Nuolat purenkite dirvos paviršių. Panaudotas žemė puikiai tinka sodo ar daržo žemei pagerinti, augalinių atliekų kompostavimui.
Sudėtis: 100% durpės H10, trąšos NPK 14-16-18 1,5kg/m³, organinės trąšos 2kg/m³, perlitas 50l/m³, įsišaknijimo aktyvatorius 1kg/m³, klintmilčiai 3,6kg/m³

Prekinis ženklasAGRONOM
Tūris įpylimo metu16 l
PaskirtisUniversalūs, Gėlėms
Išfasavimas16 L
Kalbos ant pakuotėsLV, LT, EE, EN